TRIPTOFANO FORTE Tablets x 30

590,00 ден

Дозирање и начин на употреба: Земете 1 таблета на ден по можност пред појадок со чаша вода.

9 на залиха

Опис

Содржи витамин Б9 кој придонесува за нормална психолошка функција и за намалување на заморот и заморот.
Содржи витамин Б2 кој придонесува за нормално функционирање на нервниот систем и за намалување на заморот и
замор.
Содржи магнезиум кој придонесува за нормално функционирање на нервниот систем, за нормална психолошка функција и за
намалување на уморот и заморот.

Brand

Фортекс

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “TRIPTOFANO FORTE Tablets x 30”