TOPICREM UR-10 Anti – Roughness Smoothing Cream 200 ml

760,00 ден

Измазнува, интензивно ја храни 10% уреа

2 на залиха

Опис

UR-10 ANTI-ROUGHNESS SMOOTHING CREAM е идеална крема за груба и многу сува кожа. Благодарение на концентрацијата на уреа (10%) и пчелин восок, овој крем е високо ефикасен навлажнувач, ја обновува заштитната фолија на кожата, интензивно ја храни и ја носи сета удобност на силно сува кожа. Од ден на ден, вашата кожа станува поеластична, помазна, поудобна, а затегнатите чувства се забораваат! Не нанесувајте на вашето лице, на ранети кожи или на детска кожа под 3 години. Тестирано под дерматолошка контрола.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “TOPICREM UR-10 Anti – Roughness Smoothing Cream 200 ml”