TOPICREM Ultra – Moisturizing Pearly Body 200 ml

830,00 ден

Чувствителна и сува кожа
Навлажнува 24 часа
Осветлува, се апсорбира веднаш
Бисерно блескав сјај

Нема на залиха

Опис

Возрасен. Навлажнува 24 часа, ја осветлува и ја подобрува убавината на кожата со својот бисерно блескав сјај. Без мрсна завршница. Минималистичка формула: 25 состојки. Нежно масирајте во кожата. Тестирано под дерматолошка контрола.

Brand

Топикрем

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “TOPICREM Ultra – Moisturizing Pearly Body 200 ml”