TOPICREM My 1-st Ultra – Moisturizing Milk 500 ml

970,00 ден

Новороденче – Бебе навлажнува 24 часа, штити, смирува Апсорбира веднаш

Нема на залиха

Опис

Моето 1-во ултра-хидратантно млеко: Специјално формулирано за нежна и сува кожа на бебиња, неговата кремаста текстура обезбедува брза и долготрајна хидратација во текот на 24 часа. Висока толеранција, тестирана под дерматолошка и педијатриска контрола. Аплицирајте еднаш дневно.

Brand

Топикрем

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “TOPICREM My 1-st Ultra – Moisturizing Milk 500 ml”