TOPICREM HYDRA+ Ultra – Moisturizing Serum 30 ml

850,00 ден

Дехидрирана чувствителна кожа 24 часовен хидратантен концентрат Го оживува сјајот

Нема на залиха

Опис

Иновација Биоактивна вода способна да го стимулира протокот на хидратација низ кожата. Силен, концентриран извор на хидратација, овој серум интензивно рехидрира и го зајакнува сјајот. Заштита против загадување. Тестирано под дерматолошка контрола. Некомедоген. Нанесете наутро и/или навечер на лицето и вратот.

Brand

Топикрем

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “TOPICREM HYDRA+ Ultra – Moisturizing Serum 30 ml”