TOPICREM HYDRA+ Rich Moisturizing Cream 40 ml

760,00 ден

Навлажнува 24 часа Заштитува, храни, смирува

1 на залиха

Опис

Коктел од активни состојки физиолошки присутни во кожата (уреа, глицерин), во комбинација со биомиметички липид, ја штити, храни и смирува кожата. Интензивно навлажнува 24 часа. Кремаста текстура. Тестирано под дерматолошка и педијатриска контрола. Без парабен.

Brand

Топикрем

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “TOPICREM HYDRA+ Rich Moisturizing Cream 40 ml”