TOPICREM Gentle Micellar Water 200 ml

580,00 ден

Средство за чистење на чувствителна кожа ја отстранува шминката од лицето и очите, без плакнење

1 на залиха

Опис

Чувствителна кожа. Нежно ја чисти и отстранува шминката од очите и лицето. Ја остава кожата навлажнета. Кожата е чиста и свежа. Минималистичка формула: 9 состојки. Нанесете на лицето, очите и вратот со памучна подлога 1 или 2 пати на ден. Без плакнење. Тестирано под дерматолошка и офталмолошка контрола на носители на контактни леќи.

Brand

Топикрем

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “TOPICREM Gentle Micellar Water 200 ml”