TOPICREM Gentle Cleansing Gel 200 ml

450,00 ден

Чувствителна и сува кожа, Нежно средство за чистење, Ја отстранува шминката, Без сапун

1 на залиха

Опис

Чувствителна и сува кожа. Нежно ја чисти, ја отстранува шминката и ја штити бариерата на кожата. Кожата останува навлажнета (5% глицерин) и удобна. Минималистичка формула: 11 состојки. Нанесете на влажно лице, пена и потоа исплакнете. Тестирано под дерматолошка и офталмолошка контрола. Не боде очи. Физиолошка pH вредност. Без сапун.

Brand

Топикрем

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “TOPICREM Gentle Cleansing Gel 200 ml”