TOPICREM DA Emollient Balm 500 ml

980,00 ден

Чешање и иритација Бебиња – деца – возрасни Го обновува хидролипидниот филм, смирува, поправа Без мирис, тестиран под дерматолошка и педијатриска контрола на атопична кожа.

2 на залиха

Опис

AD EMOLLIENT BALM е специјално развиен за да ги задоволи потребите на многу сува чувствителна и атопична кожа, погоден за бебиња, деца и возрасни. Неговата формула со висока толеранција без мирис содржи ленено масло, богато со омега 3 и 6, за интензивно обновување на хидролипидниот филм и алантоин за смирување на чешањето и ублажување на иритираната кожа. Неговата немрсна – нелеплива формула: брзо продира. Нанесете 1 или 2 пати на ден на многу суви места на лицето и/или телото.

Brand

Топикрем

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “TOPICREM DA Emollient Balm 500 ml”