TOPICREM AC Purifying Mask 50 ml

600,00 ден

1 на залиха

Опис

Прочистувачка маска за лице, дизајнирана да апсорбира масло, да ги затегнува порите и да ги намали флеките.

Идеален за комбинирани и мрсни типови на кожа, користи зелена и бела глина, заедно со екстракт од морски алги за да го апсорбира вишокот на себум, да ја разјасни и намали појавата на флеки и несовршености. Со кремаста формула, помага да се освежи и прочисти кожата без да се исуши. Погоден за употреба двапати неделно, открива помирна, поматирана и поздрава кожа.

Brand

Топикрем

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “TOPICREM AC Purifying Mask 50 ml”