TOPICREM AC Active Care 40 ml

715,00 ден

Го нормализира себумот, Ексфолира, ги прочистува ги поправа преостанатите траги.

1 на залиха

Опис

AC ACTIVE CARE е специјално развиен за чувствителна кожа склона кон акни со сериозни несовршености за тинејџери и возрасни. Комбинацијата на комплементарни себокорегувачки, кератолитички и антибактериски состојки обезбедува ефикасност и толеранција. Оваа нега помага да се отстранат дамките и митесерите, го смирува црвенилото и ги намалува преостанатите траги. Кожата е почиста, помазна, смирена и навлажнета.

Brand

Топикрем

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “TOPICREM AC Active Care 40 ml”