TIMAL Syrup 150 ml

280,00 ден

Нема на залиха

SKU: ESSNS-67 Категорија Ознака:

Опис

Екстрактите од мајчина душица и јаглика придонесуваат за разредување на густиот секрет и негово искашлување Босилекот придонесува за ублажување на тегобите од горниот респираторен тракт, благодарение на маслото од еугенол.

Витаминот Ц од шипките придонесува за нормално функционирање на имунолошкиот систем и одбранбената способност на телото.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “TIMAL Syrup 150 ml”