SYSTANE ULTRA Eye Drops 10 ml

730,00 ден

Нема на залиха

SKU: ALCN-3 Категорија Ознаки: ,

Опис

Лубрикант капки за очи без конзерванси го нуди олеснувањето што ви треба за да ви помогне да го поминете денот.

Brand

Алкон

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SYSTANE ULTRA Eye Drops 10 ml”