SYSTANE BALANCE Eye Drops 10 ml

765,00 ден

Нема на залиха

SKU: ALCN-2 Категорија Ознаки: ,

Опис

Олеснува горење и иритација
За сувост на окото
Клиничка сила интензивна терапија

Лубрикант капки за очи

Ресторативна формула

Клиничка сила
Интензивна терапија

Brand

Алкон

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SYSTANE BALANCE Eye Drops 10 ml”