SUBRINA Onion Shampoo 230 ml

130,00 ден

3 на залиха

SKU: ILRJ-15 Категорија Ознаки: , ,

Опис

Шампон со природен лук за зајакнување на косата, го намалува опаѓањето и го враќа сјајот на природен начин.

Brand

Илирија

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SUBRINA Onion Shampoo 230 ml”