SUBRINA Chamomile Shampoo 230 ml

130,00 ден

2 на залиха

SKU: ILRJ-14 Категорија Ознаки: , ,

Опис

Нежен шампон со пријатен мирис на камилица.

Brand

Илирија

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SUBRINA Chamomile Shampoo 230 ml”