STREPSILS PLUS Lozenges x 16

295,00 ден

2 на залиха

Опис

Стрепсилс Плус пастилите се користат за симптоматско олеснување на болка при инфекции на уста и грло.

Моќен анестетик кој брзо ја намалува болката во грлото
Комбинација на антисептици кои се борат против бактериите кои предизвикуваат инфекции

Brand

Стрепсилс

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “STREPSILS PLUS Lozenges x 16”