STREPSILS Lemon & Honey Lozenges x 24

295,00 ден

3 на залиха

Опис

Секоја пастила Стрепсилс содржи комбинација од два aнтисептика. Наменети за олеснување на симптомите при инфекција на усната празнина и грлото. Овие состојки се благи антисептици кои ги убиваат бактериите поврзани со инфекциите на усната празнина и грлото.

При растопување на пастилите активните состојки дејствуваат на болното место и ја ублажуваат болката и непријатностите при инфекции на усната празнина и грлото.

Brand

Стрепсилс

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “STREPSILS Lemon & Honey Lozenges x 24”