STREPFEN Lozenges x 16

310,00 ден

По потреба, полека цицајте по една пастила на секои 3 до 6 часа. Повремено движете ја пастилата околу устата додека ја цицате. Не земајте повеќе од 8 strepfen во период од 24 часа.

4 на залиха

Опис

Ако имате болно отечено грло што ви предизвикува силна болка, тешете се со вистинското и трајно олеснување што можете да го добиете од Strepfen Intensive Honey & Lemon. Овие вредни пастили содржат антиинфламаторна аналгетичка состојка* која помага во ублажување на болниот оток и осетливост на грлото. Цицањето пастила од strepfen може да ви ја олесни болката во грлото до четири часа. *Флурбипрофен 8,75 мг

Brand

Стрепсилс

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “STREPFEN Lozenges x 16”