SIDERAL ORO Sachets 20

770,00 ден

Нема на залиха

Опис

Додаток на храна базиран на сукросомиско железо, витамин Ц и витамини Б, корисни за обезбедување дополнителен дел од овие хранливи материи во присуство на недостатоци во исхраната или зголемени органски потреби.
Железото придонесува за регулирање на когнитивниот развој на детето.
Железото придонесува за нормално формирање на црвени крвни зрнца и хемоглобин.

Brand

Сидерал

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SIDERAL ORO Sachets 20”