SIDERAL Capsules x 20

765,00 ден

SiderAL – додаток во исхраната кој содржи железо, витамин Ц и Б12, кои го поддржуваат телото, на пр. во одржувањето на правилните когнитивни функции.

1 на залиха

Опис

SiderAL – додаток во исхраната кој содржи железо, витамин Ц и Б12, кои го поддржуваат телото, на пр. во одржувањето на правилните когнитивни функции. Производ за возрасни. Железото го поддржува одржувањето на нормалните психолошки и когнитивни функции. Витаминот Ц (L-аскорбинска киселина) и Б12 (цијанокобаламин) го поддржуваат имунолошкиот и имунолошкиот систем. Не ја надминувајте препорачаната дневна доза.
Додатокот во исхраната не може да се користи како замена за разновидна исхрана.
Одржувањето здрав начин на живот и разновидна исхрана се важни за одржување на соодветно здравје.

Brand

Сидерал

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SIDERAL Capsules x 20”