SENSODYNE Multi Care Toothpaste 75 ml

270,00 ден

2 на залиха

SKU: SNSDN-5 Категорија Ознака:

Опис

Sensodyne Пастата за заби Multi Care 75ml ги штити вашите заби 24 часа на ден од чувствителност. Клинички докажано дека обезбедува секојдневно ослободување од чувствителноста предизвикана од топла или ладна храна и пијалок.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SENSODYNE Multi Care Toothpaste 75 ml”