SENSODYNE Extra Whitening Toothpaste 75 ml

260,00 ден

Нема на залиха

SKU: SNSDN-10 Категорија Ознака:

Опис

Пастата за заби Sensodyne Extra Whitening е број 1 продадена паста за чувствителни заби во САД. Помага да се отстранат дамките за побела насмевка додека ги смирува нервите длабоко во забот за 24-часовно олеснување на чувствителноста* – и помага таа болка да не се врати.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SENSODYNE Extra Whitening Toothpaste 75 ml”