SENSODYNE Extra Whitening (DUO PACK) Toothpaste 75 ml

320,00 ден

Нема на залиха

SKU: SNSDN-8 Категорија Ознака:

Опис

Пастата за заби Sensodyne Extra Whitening е број 1 продадена паста за чувствителни заби во САД. Помага да се отстранат дамките за побела насмевка додека ги смирува нервите длабоко во забот за 24-часовно олеснување на чувствителноста* – и помага таа болка да не се врати.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SENSODYNE Extra Whitening (DUO PACK) Toothpaste 75 ml”