SENSODYNE Complete Protection Toothpaste 75 ml

300,00 ден

1 на залиха

SKU: SNSDN-9 Категорија Ознака:

Опис

Пастата за заби Sensodyne Complete Protection гради заштитен слој над чувствителните области на вашите заби за трајна заштита од чувствителноста на забите* и ги обезбедува сите придобивки за орална нега што ви се потребни во 1 паста за заби со целосна чувствителност.

Четкањето двапати дневно со Sensodyne Complete Protection исто така ја зајакнува и зацврстува вашата забна глеѓ, помага да се заштитите од наслаги, ги одржува здравите непца и ви помага да ја вратите природната белина на забите.

Brand

Сенсодин

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SENSODYNE Complete Protection Toothpaste 75 ml”