SENSODYNE Advanced Clean Toothpaste 75 ml

260,00 ден

3 на залиха

SKU: SNSDN-6 Категорија Ознака:

Опис

Пастата за заби Advance Clean е нов додаток на линијата производи за орална хигиена на Sensodyne. Клинички докажано, оваа паста ја ублажува болката предизвикана од чувствителноста на забите, ги чисти забите и дава трајно чувство на свежина.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SENSODYNE Advanced Clean Toothpaste 75 ml”