RILASTIL ULTRA PROTECTOR FLUID SPF-100+ 75 ml

1,330,00 ден

1 на залиха

Опис

Навлажнувачка, заштитна емулзија индицирана за заштита дури и во случај на промена на кожата и чувствителна, реактивна кожа, особено луѓе со светол фототип. Ултра лесната текстура брзо се апсорбира, обезбедувајќи оптимална удобност на кожата.

Brand

Риластил

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RILASTIL ULTRA PROTECTOR FLUID SPF-100+ 75 ml”