RILASTIL Smagliature Strech Marks Cream 1 + 1 200 ml

1,770,00 ден

Употреба:
Нанесете соодветна доза од производот наутро и навечер, масирајте ја стриата попречно додека целосно не се апсорбира. За време на бременоста препорачуваме 2 нанесувања на ден на градите, стомакот, бутовите, внатрешните бутови, колковите, задникот и лумбосакралната шарка, почнувајќи од третиот месец, до 3 месеци по породувањето.

Нема на залиха

Опис

Кремот за стрии Rilastil е третман индициран за подобрување на еластичноста и тургидноста на кожата: го спречува создавањето на стрии и во исто време врши интензивно навлажнувачко и хранливо дејство. Идеален за време на бременоста. Содржи две пакувања од 200 ml

Brand

Риластил

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RILASTIL Smagliature Strech Marks Cream 1 + 1 200 ml”