RILASTIL Eap Lipogel Restructuring Oil 30 ml

1,040,00 ден

Употреба:

Нанесете еднаш или два пати на ден на чиста, сува кожа.

1 на залиха

Опис

Опис на производот

Rilastil Eap Lipogel Restructuring Face and Body Oil е производ за поправка на кожата со витамин Е, витамин А и провитамин Б5 кој се користи за особено сува, иритирана и испукана кожа.

Маслото за реструктуирање може да се користи на лицето, усните и особено деликатни делови од телото кај доенчиња, деца и возрасни за:

– ладни пукнатини на усните и кожата на рацете,
– иритација од цуцла, пелена, детергент, после отстранување на влакна, после тетоважа и иритација на гениталиите.
– суви и чешачки стапала, раце и гениталии.
– спречување на пукнатини во брадавиците и анални пукнатини.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RILASTIL Eap Lipogel Restructuring Oil 30 ml”