RILASTIL D-CLAR Sun Spf-50+ Light 40 ml

1,140,00 ден

Употреба:
Нанесете 30 минути пред изложување на сонце на темелно исчистена кожа. За време на изложување на сонце, нанесувајте го производот на секои 2 часа. Предлагаме користење на Rilastil Sun System D-Clar како дневен третман и интегрирање во вечерните часови со проколото Rilastil D-Clar кое се состои од концентриран микропилинг, концентрирани капки за депигментирање и Дневен крем за депигментирање.

Нема на залиха

Опис

Rilastil Sun System D-clar Light Spf 50+
Фотозаштитна крема со кадифена текстура специјално формулирана со Claritech Complex, способна да спречи и да се спротивстави на формирањето на кафени дамки. Тонираната нијанса ви овозможува да ги камуфлирате хиперпигментациите за хомоген и униформен тен.

Brand

Риластил

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RILASTIL D-CLAR Sun Spf-50+ Light 40 ml”