RILASTIL D-CLAR Depigmenting Drops 30 ml

2,060,00 ден

Употреба: • 1-2 капки наутро и навечер. • Бидејќи содржи AHA киселини кои ја зголемуваат чувствителноста на кожата се препорачува користење на крема со заштитен фактор.

1 на залиха

Опис

Капките Rilastil D-Clar за депигментирање концентрат се интензивен шок третман за контрастна хиперхромија: сончеви дамки, мелазма, хиперпигментација предизвикана од лекови или пост-воспаление (акни), како и досаден, нерамномерен тен.

Brand

Риластил

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RILASTIL D-CLAR Depigmenting Drops 30 ml”