RILASTIL D-CLAR Daily Depigmenting Cream 40 ml

1,140,00 ден

Употреба:
Се препорачува прелиминарен третман со D-Clar Micropeeling Concentrate и D-Clar концентрирани капки за депигментирање.

1 на залиха

Опис

Дневниот крем за депигментирање Rilastil D-Clar е осветлувачки и обединувачки третман против дамки кој се спротивставува на хиперхромиите, како што се сончевите дамки, мелазмата, хиперпигментацијата предизвикана од лекови или пост-воспалителни (акни) и го оживува тенот на лицето.

Brand

Риластил

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RILASTIL D-CLAR Daily Depigmenting Cream 40 ml”