RILASTIL Acnestil PB Gel 30 ml

870,00 ден

2 на залиха

Опис

Rilastil Acnestil PB гелот е смирувачки гел за нормализирање на себум со пре- и постбиотици, наменет за нечиста кожа со неправилности склони кон акни.

Гел со лесна текстура што брзо се апсорбира, се препорачува за употреба на нечиста кожа склона на акни кај возрасни и адолесценти. Обезбедува оптимална удобност благодарение на неговиот смирувачки ефект и ефектот против црвенило. Гелот го нормализира лачењето на лојните жлезди и ја враќа физиолошката хидратација. Содржи пре- и постбиотици кои се грижат за правилната рамнотежа на микробиотата на кожата.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RILASTIL Acnestil PB Gel 30 ml”