RILASTIL Acnestil Cleansing Gel 400 ml

930,00 ден

3 на залиха

Опис

Гел за чистење Rilastil Acnestil е гел за секојдневно чистење, особено за мрсна, мешана кожа, со флеки или склони кон акни. Погоден е и за чувствителна и нежна кожа. Збогатен со специфични активни состојки, ја прочистува кожата без да го оштети хидролипидниот филм на кожата.

Brand

Риластил

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RILASTIL Acnestil Cleansing Gel 400 ml”