PURE Vitamin C Light Redermic 40 ml

2,670,00 ден

КАКО СЕ АПЛИЦИРА:
Нанесете на лицето и вратот наутро и навечер.

1 на залиха

Опис

ЧИСТИОТ ВИТАМИН Ц LIGHT комбинира чист витамин Ц со фрагментирана хијалуронска киселина и маноза за:
– брчките се појавуваат намалени
– се подобрува цврстината на кожата
– израмнете го тенот.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PURE Vitamin C Light Redermic 40 ml”