PROCOMBO Capsules x 10

480,00 ден

Дозирање и начин на употреба: Само 1 капсула на ден

Нема на залиха

Опис

Благодарение на иновативната технологија DUOCAPTM (капсула во капсула) ProCombo обезбедува побрзо обновување на рамнотежата на гастроинтестиналната флора.

ОПТИМАЛНА КОЛИЧИНА НА ЖИВИ ПРОБИОТСКИ БАКТЕРИИ

Во секоја капсула ProCombo има оптимална дневната количина на живи пробиотски бактерии.

ПОБРЗО ОПОРАВУВАЊЕ

Ефектот е забележлив веќе на почетокот на земањето ProCombo. Ова се должи на големата количина на живи пробиотски бактерии, кои благодарение на двојната капсула одат директно во тенкото црево и таму се активираат.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PROCOMBO Capsules x 10”