PRO VISIO Tablets x 30

690,00 ден

Дозирање:

Возрасни и деца над 14 години: 1 таблета на ден со доволна количина на вода

Нема на залиха

Опис

Таблетите Pro-visio содржат хранливи материи кои придонесуваат за одржување на нормален вид. Се користат за напнати и уморни очи – оптоварени со зрачење на компјутерот и ТВ мониторот, многу светли, продолжено читање

Brand

Унимед Фарма

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PRO VISIO Tablets x 30”