PRO VISIO FORTE Tablets x 30

770,00 ден

Дозирање: За возрасни и адолесценти, 1 таблета на ден. Не ја голтајте таблетата, оставете ја да се раствори во устата.
Погоден за долготрајна употреба.

1 на залиха

Опис

Додаток во исхраната, базиран на физиолошките својства на лутеинот и зеаксантинот како и физиолошките својства на активните принципи од екстрактот од боровинка, со додавање на витамин Е и селен.
ПРО-ВИСИО таблетите се наменети за постари лица, наменети се и за оние на кои им се напнати очи – ноќно возење, долготрајна работа на компјутер. Може да ги користат дијабетичари и деца постари од 3 години.

Brand

Унимед Фарма

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PRO VISIO FORTE Tablets x 30”