PRIMAL Syrup 150 ml

280,00 ден

1 на залиха

SKU: ESSNS-66 Категорија Ознака:

Опис

Примарниот сируп содржи билни екстракти кои помагаат при долготрајна кашлица, придонесуваат за искашлување и ја смируваат мукозната мембрана на горниот респираторен тракт.

Јагликата помага во излачувањето на слузта од бронхиите, во разредување на густиот бронхијален секрет и олеснување на дишењето.

Brand

Есенса

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PRIMAL Syrup 150 ml”