PLANTUR 21 Nutri-Caffeine Shampoo 200 ml

910,00 ден

Употреба: Користете Plantur 21 #langehaare со неговиот комплекс на нутри-кофеин секогаш кога ќе ја миете косата и оставете ја да делува најмалку 2 минути.

1 на залиха

Опис

Plantur 21 #longhair ја зголемува можноста долгата коса да стане уште подолга. Секојдневното снабдување со кофеин и микронутриенти како биотин, цинк и магнезиум им дава на корените на косата вистински енергетски поттик и остануваат будни подолго за подолг раст на косата.*

Шампонот Nutri-Caffeine содржи состојки за нега како што е нежен кашмир кој ја поправа и негува коса под стрес и надворешно под стрес. Шампонот е исто така без силикон.

За посакуваниот успех, препорачуваме секојдневна употреба на производ кој содржи кофеин на скалпот од серијата за нега на Plantur 21.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PLANTUR 21 Nutri-Caffeine Shampoo 200 ml”