PICO Fer C 200 ml

620,00 ден

Дозирање:

Возрасни: 1×10-20ml на ден
Бременост и деца: 1x5ml на ден

Pico Fer C може да се користи и како растворен во природна вода или сок.

3 на залиха

Опис

Пико Фер Ц сирупот е диететски додатоци на железо и витамин Ц и екстракти од растителни сокови од јагода, малина, боровинка, екстракти од спанаќ, алфа-алфа, крес, бадеми и ацерола корисни во случаи на намален дневен внес или кога телото барањата за овие состојки се зголемени.

Brand

ДС Натурал

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PICO Fer C 200 ml”