PARADONTAX Whitening Toothpaste 75 ml

270,00 ден

7 на залиха

SKU: PRDNTX-6 Категорија Ознака:

Опис

Пастата за заби Parodontax Whitening нежно ги отстранува дамките од забите и промовира одржување на природната белина на забите, делувајќи против бактерискиот плак, причината за крварење на непцата.

Brand

Пародонтакс

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PARADONTAX Whitening Toothpaste 75 ml”