PARADONTAX Ultra Clean Toothpaste 75 ml

240,00 ден

Нема на залиха

SKU: PRDNTX-4 Категорија Ознака:

Опис

Parodontax е научно тестирана паста за заби која помага да се намали крварењето на непцата. За приближно 3 месеци, кога се користи два пати на ден, Пародонтакс значително ги намалува наслагите и крварењето на непцата. Така, борбата и уништувањето на бактериите на наслагите кои се примарна причина за крварење на непцата и спречување на непотребно воспаление. Работи и за поддршка на забите и заштита од расипување на забите одржувајќи ја силната врска помеѓу непцата и забите.

Brand

Пародонтакс

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PARADONTAX Ultra Clean Toothpaste 75 ml”