PARADONTAX Fluoride Toothpaste 75 ml

260,00 ден

Нема на залиха

SKU: PRDNTX-3 Категорија Ознака:

Опис

Пастата за заби со флуор Parodontax е специјално формулирана за да помогне во намалувањето и спречувањето на крварењето на непцата.
Помага за одржување на здрави непца, за цврсти заби и свеж здив.

Пастата за заби со флуорид Parodontax содржи уникатна комбинација од 6 растенија и минерални соли, кои ги зајакнуваат непцата, ги тонираат и поддржуваат намалување на повременото крварење.

Brand

Пародонтакс

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PARADONTAX Fluoride Toothpaste 75 ml”