PARADONTAX Extra Fresh Toothpaste 75ml

240,00 ден

2 на залиха

SKU: PRDNTX-2 Категорија Ознака:

Опис

Parodontax Extra Fresh помага да се запре крварењето на непцата и ослободува интензивен излив на свежина, оставајќи ја вашата уста чиста и свежа со часови. Пародонтакс содржи натриум бикарбонат кој со четкање помага да се отстранат наслагите* бактерии кои предизвикуваат почетно воспаление и крварење на непцата.

Brand

Пародонтакс

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PARADONTAX Extra Fresh Toothpaste 75ml”