PARADONTAX Classic Toothpaste 75 ml

270,00 ден

2 на залиха

SKU: PRDNTX-1 Категорија Ознака:

Опис

Parodontax Classic е дневна паста за заби без флуор која помага да се исчисти бактериската плоча која може да предизвика крварење на непцата, симптом на гингивитис. Создава чувство на чистота во целата усна шуплина, како и одржување на здрави непца*, цврсти заби и свеж здив.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PARADONTAX Classic Toothpaste 75 ml”