OTO AQUA CLEAN Spray 30 ml

415,00 ден

2 на залиха

SKU: ESSNS-64 Категории , Ознака:

Опис

Спрејот Oto Perfect Aqua Clean е формулиран на база на водород пероксид и може да се користи како ефикасно средство за плакнење на ушниот канал, омекнување и отстранување на ушната маст, како и за формирање на церуминозен приклучок.

Со употреба на Oto Perfect Aqua Clean спреј раствор за уво, се чисти надворешниот канал, се отстранува непријатноста и се намалува ризикот од инфекција.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “OTO AQUA CLEAN Spray 30 ml”