OTO AQUA ACIDA Spray 30 ml

415,00 ден

2 на залиха

SKU: ESSNS-63 Категорија Ознака:

Опис

Спрејот Oto Perfect Aqua Acida содржи оцетна киселина, изопропил алкохол и Д-пантенол и може да се користи како ефикасно средство за превенција и третман на некомплицирани инфекции на надворешниот ушен канал и задржување на вода во надворешниот ушен канал.

Ја намалува pH вредноста во надворешниот ушен канал и има бактерицидно и антимикотично дејство.

Brand

Есенса

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “OTO AQUA ACIDA Spray 30 ml”