OPTI-FREE Express Solution 355 ml

770,00 ден

1 на залиха

SKU: ALCN-1 Категорија Ознаки: ,

Опис

Уживајте во чисти и удобни леќи без триење. За разлика од обичните повеќенаменски решенија за кои е потребно дигитално триење, ова решение ја извршува напорната работа за вас, отстранувајќи го тој чекор на триење од вашата рутина за нега.

Brand

Алкон

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “OPTI-FREE Express Solution 355 ml”