OMNIKUM OMEGA Capsules 1400 mg x 30

680,00 ден

Се препорачува да се користи 1 капсула на ден со оброк.

1 на залиха

Опис

Omnikum Omega 3 (DHA, EPA) придонесува за одржување на нормалните функции на:

– Срце и кардиоваскуларен систем
– Мозок и нервен систем
– Визија
– Дигестивниот систем

Omnikum Omega 3 покажува корисен ефект врз нивото на холестерол.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “OMNIKUM OMEGA Capsules 1400 mg x 30”